Dauwtrappen 2.0

Een van de tradities van onze muziekvereniging is het jaarlijkse dauwtrappen. Op hemelvaartsdag ‘s ochtends vroeg op pad. Normaal gesproken spelen we marsmuziek bij het lopen. Maar ja Corona gooide ook hier roet in het eten.

Een geweldig leuk initiatief kwam van de fam. de Bont. Het Dauwtrappen 2.0 .

We zijn gaan wandelen, weliswaar zonder muziek, maar wel zo leuk om weer eens lekker bij te praten met iedereen. Alles op een verantwoorde 1,5m afstand.

Het was fris om 7.00u bij het vertrek van de 10 km, maar het felle zonnetje zorgde al snel ervoor dat de jassen uitgingen. Om 8.00u vertrok de 5 km ploeg en beide ploegen ontmoetten elkaar in de polder en gingen vandaaruit gezamenlijk op pad naar de Coffee to go en een worstenbroodje bij Camping hoeve de Bonte Kraai.

Een alleszins geslaagd begin van de Hemelvaartsdag.